In

You can access the receipts for your past orders in your Meal Calendar by clicking your name in the top right, then Preferences, then Payment & Receipts.

 

The price of your order will always be your Price Per Person multiplied by your guest count. For example, if your Price Per Person is $16, and your guest count is 50, the total cost of your order will be $16 x 50 people = $800. This price is inclusive of tax and delivery fees. There will never be added, hidden costs.

 

Prices and Packages vary based on guest count, meal composition, portions and culture-building add ons. If you’d like to learn more about Chewse’s Packages, please reach out to love@chewse.com.

Recent Posts